ADVANCED SEARCH
x

ADVANCED SEARCH

SIZE

TEXTURE

USED AREA

PROPERTIES

COLOR

SERIE

PRODUCT TYPE

UNICERA 2014AYDIN BOYSAN ÜNİVESİTE ÖĞRENCİLERİYLE BİEN STANDINDA BİR ARAYA GELDİ

Ünlü muhabbet üstadı, Türk mimar ve eski gazeteci Aydın Boysan, bu yıl 26. kez düzenlenen UNICERA Fuarı kapsamında, Bien’in standında üniversite öğrencileriyle buluştu. Boysan, mimarlık serüvenini, değişen dünyayı ve kendi bakış açısıyla birlikte deneyimlerini öğrencilerle paylaşarak, onlara gelecek neslin birer temsilcileri olduklarını bu sohbet esnasında bir kez daha anımsattı.

Edebiyata olan ilgisi ve yakınlığı ile de bilinen Aydın Boysan, öğrencilere, hayata edebiyat çerçevesinden bakmanın faydalarını aktarırken, her neslin ve bu nesil içerisinde yer alan her bireyin sanatçı duyarlılığına sahip olmasını; ancak bu şekilde çevreye olan katkıların ona zarar vermeden yapılabileceğinin altını çizdi. İstanbul nüfusunun ve geldiği noktayı öğrencilere öz yaşam öyküsü üzerinden anlatan Aydın Boysan, “Çevrenize baktığınızda ne görmek istiyorsanız onu hayal edin ve tasarlayın. Ancak bu şekilde istediğiniz çevreye kavuşur ve onun içinde var olabilirsiniz” dedi.

Aydın Boysan’ı ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduklarını da ifade eden Bien Pazarlama Müdürü Ebru Uzluer, “Bugün öncelikle şahsım adına, sonrasında da herkes adına mutluluk verici bir gün olduğunu düşünüyorum. Cumhuriyet’in yaşından büyük bir üstadı standımızda ağırlamak gerçekten unutulmaz bir anı olacak. Kendisi bizi kırmayarak buraya kadar geldi ve çok kıymet verdiği öğrencilerle karşılıklı olarak sohbet etti. Yaşam enerjisiyle dolu büyüğümüzü umarız daha nice yıllar aramızda görür ve kendisinin engin bilgilerinden faydalanabiliriz” dedi.